GÜNCEL

İSTANBUL’UN YENİ SİMGESİ: İSTANBUL YENİ HAVALİMANI HAVA TRAFİK KONTROL KULESİ

İstanbul Yeni Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesinin aydınlatma uygulamaları ve aydınlatma kontrol sistemleri için enerji verimliliği yüksek komponent ve çözümler üzerinde uzmanlaşan Helvar’ın ürünleri kullanılıyor.

DEVAMI

İSTANBUL’DA AYRICALIKLI BİR PROJE: NUROL LİFE SEYRANTEPE

Nurol GYO tarafından hayata geçirilen ve Seyrantepe’de, Galatasaray Türk Telekom Arena stadyumunun arka tarafında konumlanan Nurol Life Seyrantepe projesi , sunacağı ayrıcalıklarla şimdiden adından sıkça söz ettiriyor.

DEVAMI

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI İÇİN GÜÇLÜ MARKALAR YAN YANA....

İstanbul Yeni Havalimanı’nın Aydınlatma Otomasyonu Sistemi, benzer büyüklükte projelerdeki tecrübesi, mühendislik alanındaki deneyimi ve sahada güçlü ekibi ile tanınan Helvar’ın Türkiye distribütörü Elekon tarafından yapılacak.

DEVAMI

İLK ENTEGRE GÜVENLİK VE OTOMASYON PROJESİ: ORJİN MASLAK

Orjin Maslak projesi, Helvar’ın Türkiye distribütörü Elekon’un, Türkiye’de gerçekleştirdiği IP tabanlı ilk entegre güvenlik ve otomasyon projesidir.

DEVAMI

HAYDAR ALİYEV KÜLTÜR MERKEZİ

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bulunan Haydar Aliyev Kültür Merkezi, konser ve konferans salonu, sanat galerileri, kütüphanesi, medya merkezi, müzesi, ortak kullanım alanları, kapalı otopark alanı, yapay göl ve kafeteryası Azerbaycan tarihine imza atan bir yapı olarak dikkat çekiyor.

DEVAMI

ATAKULE’Yİ AYDINLATMAYA HAZIRLANIYORUZ...

Ankara’nın önemli sembollerinden Atakule yenileniyor...Türkiye’nin ikinci, başkentin ise ilk alışveriş merkezi olarak bilinen Atakule, proje tamamlandığında kentin yeniden çekim merkezi haline gelecek.

DEVAMI

ANKARA’NIN SEMBOL BİNALARINDAN JW MARRİOTT ANKARA

JW Marriott, ABD’nin yanı sıra farklı 70 ülkede, 3 bin 500’ün üzerinde turizm yatırımına sahip, dünyanın önde gelen konaklama zinciri Marriott International’ın lüks otel markası...

DEVAMI