AYDINLATMA KOMPONENTLERİ

Helvar, aydınlatma uygulamaları ve aydınlatma kontrol sistemleri için enerji verimliliği yüksek komponent ve çözümler üzerinde uzmanlaşmış bir uluslararası aydınlatma teknoloji firmasıdır. 1921 yılında kurulan Helvar’ın  sektördeki engin bilgi birikimi, ürün grupları ve çözümleri, çok hızlı değişen aydınlatma sekötüründe, aydınlatma armatürü üreticilerine ve aydınlatma tasarımcılarına doğru seçimleri yapmalarında yardımcı olmaktadır.

Üretim operasyonları Finlandiya’da yürütülen Helvar’ın, kontrol sistemlerinde yetkili birimi İngiltere’de bulunmakta olup, dünya çapında 40’dan fazla ülkede bulunan ofis ve global partnerleriyle hizmet vermektedir.

 

LED Drivers

Helvar LED driver ürün grubu, enerji verimli, uzun ömürlü, yüksek kaliteli aydınlatma çözümleri için geliştirlmiştir. Standart ve dimedilebilir tip geniş LED driver ürün ailesi, basit bağımsız uygulamalarda kullanıldığı gibi Helvar ve diğer marka büyük aydınlatma yönetim sistemleri ile de uyum sağlar.

Detaylı bilgi:
https://www.helvar.com/en/products/c-1/

 

LED Modules

Helvar’ın LED Modülleri, aydınlatma armatürü üreticilerinin akıllı LED aydınlatma çözümlerine geçişte esnek ve güvenilir çözümler sağlamaktadır. Helvar, geniş ürün grubu ile lineer, spot, kare ve diktörtgen armatür tasarımlarında çözüm sunmaktadır. Helvar’ın aydınlatma otomasyon sistemi, driver çözümleri ve LED modüllerinin bir arada kullanılması projelerde ciddi enerji tasarrufu ve konfor sağlamaktadır.

Detaylı bilgi:
https://www.helvar.com/en/products/c-2/

LED Uygulama ve Yazılımları

Kullanılacak ışık kaynağı için uygun driver seçimine yönelik geliştirilmiş uygulamalar sayesinde,  Helvar marka LED modüller ve özel tasarlanmış LED modüller için optimum driver seçimine olanak sağlamaktadır.

Detaylı bilgi:
https://www.helvar.com/en/products/c-21/

LED Aksesuarları

LED Modül kapakları, DALI LED Extension modüller, sensör tutucular ve driver kapakları gibi çeşitli aksesuarlar ile montaj detaylarına farklı çözüm önerileri sunmaktadır.

Detaylı bilgi:
https://www.helvar.com/en/products/c-18/

Balastlar

Helvar geniş bir yelpazede elektronik ve manyetik balast ürün grubuna sahiptir. Ürün grubu on/off, analog (1-10V) yada dijital (DALI) kontrol grupları ile tasarlanmış tüm uygulamaları kapsamaktadır.

Detaylı bilgi:
https://www.helvar.com/en/products/c-3/

Sensörler

Helvar, armatür gövdesine montaja uygun sensör grupları sunmaktadır.  Helvar LED ve elektronik kontrol edilebilir balast grupları ve uygulaması basit çözümler ile enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Detaylı bilgi:
https://www.helvar.com/en/products/c-4/