GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ

UTC Lenel Onguard

Elekon, geçiş kontrol sistemlerinde, yönetim özellikleri, entegrasyon imkanları, güçlü yazılım ve donanımlarıyla alanında uzman Amerika menşeli UTC Lenel platformunu kullanmaktadır.

Lenel sahip olduğu gelişmiş yazılım ve donanım sayesinde, gerek günümüz gerekse gelecekteki yapılacak projeler için yenilikçi, esnek ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Lenel zengin ve güvenilir ürün yelpazesi sayesinde tek kapılı geçiş kontrol uygulamalarından, dünyanın farklı ülke ve şehirlerinde çalışan 10.000 + kapı kontrollü entegre geçiş kontrol uygulamaları gibi çok geniş bir yelpazede çözüm üretebilmektedir.

Lenel’in diğer geçiş kontrol sistemleri ile kıyaslandığında öne çıkan en önemli  özelliği sahip olduğu entegrasyon kabiliyetleri sayesinde neredeyse tüm diğer sistemler ile entegrasyonu mümkün hale getirmesidir.

Projenin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenecek işletme senaryolarının hayata geçirilmesi, Lenel Onguard geçiş kontrol sistemi ile hiç olmadığı kadar kolaydır.

 

-Otis Compass Asansör Yönetim Entegrasyonu

-CCTV Sistemi Entegrasyonu

-Yangın Algılama ve Acil Anons Sistemi Entegrasyonu

-Hırsız Alarm Sistemi Entegrasyonu

-Bina Otomasyon Sistemi Entegrasyonu

-Aydınlatma Otomasyonu Entegrasyonu

 

Test ve devreye alma çalışmalarında görevlendirilen tüm süpervizör ve mühendis kadromuz, Lenel Onguard Eğitim programlarını tamamlamış ve Lenel tarafından sertifikalandırılmıştır.